Rüyada acı çekip ağlamak

Rüyada acı çekip ağlamak size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine, yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, kazancın yar yarıya düşeceğine, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, rüyayı gören kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına delalet etmektedir.

Rüyada acı çekip ağlamak gördüyseniz:

  • Sizi mutlu edecek yeni fikirlere açık olmalısınız.

Rüyada acı çekip ağlamak içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada acılı ağlamak rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada acı çekerek ağlamak rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada acıyla ağlamak işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine yorulur.

Rüyada aşk acısından ağlamak hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada acı içinde ağlamak ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine delalettir.

Rüyada tabanca çekildiğini görmek küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizin çekilmesi görmek yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments