Rüyada aç kaldığını görmek

Rüyada aç kaldığını görmek başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada aç kaldığını gördüyseniz:

  • Öfke, pişmanlık veya geçmişle bağlantılı duygular gelecek başarılarınızı olumsuz etkileyebilir.

Rüyada aç kaldığını görmek rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada aç kalmak hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, parasız kalmaya alamet eder.

Rüyada ineklerin aç kaldığını görmek rüya sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına işarettir.

Rüyada aç eşek görmek sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına işaret eder.

Rüyada yufka açan birini görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine işaret eder.

Rüyada açan güller görmek hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına tabir olunur.

Rüyada açan kırmızı gül görmek suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine inanılır.

Rüyada çiçek açmış erik ağacı görmek o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments