Rüyada abdesti eksik almak

Rüyada abdesti eksik almak gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekileceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, ileriye gideceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abdesti eksik almak gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri garantilemek için taktik uygulamanız durumunda hamleniz karışıklık veya gerginlik yaratabilir.

Rüyada eksik abdest almak sevinçli ve güzel haberler alınacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine işaret eder.

Rüyada abdesti eksik almak sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine alamet eder.

Rüyada eksik para almak uğursuzluklarla karşılaşacağına, borçları varsa ödeyeceğine alamet eder.

Rüyada eksik maaş almak gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eksik para vermek elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine rivayet eder.

Rüyada dişinin eksik olduğunu görmek her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada dişleri eksik görmek çok büyük başarılara imza atacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada dişini eksik görmek yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments