Rüyada abdesthanede abdest almak

Rüyada abdesthanede abdest almak gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine inanılır.

Rüyada abdesthanede abdest almak gördüyseniz:

  • Elinize daha önceden verilmiş kararları ilgilendiren bilgi veya haberler geçebilir.

Rüyada abdesthanede abdest almak hayırlı bir terfi alınacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada abdesthane yaptırmak karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada abdesthane temizlemek dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına yorulur.

Rüyada abdesthane yıkamak uğranılan zararın paylaşılacağına, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada abdesthane aramak sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada abdesthane görmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine delalettir.

Rüyada abdesthaneye girmek işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada hortumdan abdest almak sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments