Rüyada abdest alırken ayağı yıkamak

Rüyada abdest alırken ayağı yıkamak yüklü bir miktar borç verileceğine, yepyeni projelerle uğraşacağına, yollarının açılacağına, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdest alırken ayağı yıkamak gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdıkla karşılaşmak veya bağlantı kurmak bazı konulara yaklaşımınızı değiştirebilir veya aklınıza yeni şeyler getirebilir.

Rüyada abdest alırken ayağı yıkamak işlerini yoluna sokacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine işarettir.

Rüyada başka birini abdest alırken görmek yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine işarettir.

Rüyada abdest almaya gitmek kendisi için isabetli kararlar alacağına, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada abdest almayı görmek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada kocasını abdest alırken görmek yeni bir işe gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada abdest alıp kuran okumak hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada abdest alırken ağlamak çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada ölüyü abdest alırken görmek fakirleşeceğine, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Memet

Ruyada kalabalık bir ortamda herkes yemek yerken abdest almak ayak parmaklarının arasını yıkarken uyandım yorumlarsanız sevınırım