Rüyada abdest alan birine su dökmek

Rüyada abdest alan birine su dökmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, adını işiyle duyuracağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine delalettir.

Rüyada abdest alan birine su dökmek gördüyseniz:

  • Gerekli değişiklikleri yaparak yolunuzda devam etmelisiniz.

Rüyada abdest alan birine su dökmek yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine yorulur.

Rüyada abdest alana su dökmek ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasına abdest suyu dökmek değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada birine abdest suyu dökmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, kendi bildiğini okuyacağına işarettir.

Rüyada abdest suyu dökmek sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdest alan erkek görmek ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada teyemmüm abdesti alan birini görmek istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, kazançlı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada abdest alan kişiler görmek yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments