Rüyada abaküs görmek

Rüyada abaküs görmek girilen bütün işlerde zarar edileceğine, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, haksızlığa uğranacağına rivayet eder.

Rüyada abaküs gördüyseniz:

  • Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşımla ele almalısınız.

Rüyada abaküs görmek tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments