Rüyada yüksekten düşmek

Rüyada yüksekten düşmek büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına inanılır.

Rüyada yüksekten düşmek gördüyseniz:

  • Harcamalarınız artabilir veya inanılması zor şeylere para yatırabilirsiniz.

Rüyada çok yüksekten suya düşmek hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine, şansının her zaman yaver gideceğine, kişinin allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına alamet eder.

Rüyada yüksekten düşmek işlerdeki verimin artacağına, allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüksek bina düşmek dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, satışların düşeceğine işaret eder.

Rüyada çok yüksekten düşmek işlerinin hafifleyeceğine, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine işaret eder.

Rüyada yükseklikten düşmek hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına alamet eder.

Rüyada çok yüksekten denize düşmek özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına delalettir.

Rüyada yüksekten düşmek ve ölmek araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada yüksek yerden düşmekten kurtulmak malına mal, parasına da para ekleyeceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine yorulur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.