Rüyada yüksekten binadan düşmek

Rüyada yüksekten binadan düşmek kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, moral olarak çok iyi hissedeceğine, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, hastalıklardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada yüksekten binadan düşmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınıza zaman ayırmalısınız.

Rüyada yüksekten binadan düşmek maddeden çok maneviyata önem vereceğine, işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyada yüksek binadan düşmek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine delalet eder.

Rüyada yüksek binalardan düşmek kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, bu sorunlarından dolayı büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına, bu durumlardan ailesinin de çok etkileneceğine işaret eder.

Rüyada çok yüksek binadan düşmek yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına alamet eder.

Rüyada yüksek bina düşmek çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksek bir binadan düşmek bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına inanılır.

Rüyada binadan aşağı düşmek karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, çok daha büyük işlere gireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada binadan aşağıya düşmek ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına işaret eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.