Rüyada yüksek duvardan atlamak

Rüyada yüksek duvardan atlamak epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, çok daha iyi günler göreceğine, işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, eşler arasında bir soğukluk olacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine delalet eder.

Rüyada yüksek duvardan atlamak gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişikliklerin kısa sürede karşılığını göreceksiniz.

Rüyada yüksek bir duvardan atlamak sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada yüksek duvardan atlamak zafer elde edeceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine rivayet eder.

Rüyada duvarlardan atlamak onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada duvar atlamak rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bahçe duvarından atlamak bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine inanılır.

Rüyada duvara atlamak geniş bir ev satın alacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duvardan aşağı atlamak kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, gelirini de büyük oranda arttıracağına işaret eder.

Rüyada duvar üstünden atlamak rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments