Rüyada yüksek bir binadan düştüğünü görmek

Rüyada yüksek bir binadan düştüğünü görmek sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine, dualarının karşılığını göreceğine, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, çok büyük bir borcun altına birlikte gireceklerine, uğranılan zararın paylaşılacağına, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine delalettir.

Rüyada yüksek bir binadan düştüğünü gördüyseniz:

  • Bazı konularda fikirlerinizin herkes tarafından bilinmesi için sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada yüksek binadan düşen birini görmek onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada yüksek bir binadan düştüğünü görmek yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine delalettir.

Rüyada yüksek binada durmak çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada çok yüksek bir bina görmek olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek bina düşmek kavgaların biteceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına işaret eder.

Rüyada yüksek bir binanın tepesinde olmak planların boşa gideceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada yüksek binanın üstüne çıkmak yorgun ve gergin günler geçireceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine inanılır.

Rüyada yüksek binada olmak rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments