Rüyada yorgan yükü görmek

Rüyada yorgan yükü görmek borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına işaret eder.

Rüyada yorgan yükü gördüyseniz:

  • Belli bir plan ya da düzenlemede bazı ufak tefek değişiklikler yapılması gerekiyor.

Rüyada yorgan yüklüğü görmek sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine işarettir.

Rüyada yorgan yükü görmek çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yorgan yüklenmek malının artmasını sağlayacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada atla yük taşımak onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına rivayet eder.

Rüyada yük yüklenmek maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına delalet eder.

Rüyada sırtında ağır yük taşımak eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada yükselerek uçmak sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına işaret eder.

Rüyada yükselmiş deniz görmek çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına rivayet etmektedir.

One thought on “Rüyada yorgan yükü görmek

  1. Rüyamda eski tanıdığımız Bi komşumuz. 2 komyon yorgan yastık kamyona yükleniyor. Yorganla çok güzel ve temiz gözüküyor ben kendisine soruyorum çok deyilim oda yokdiyor.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.