Rüyada yokuşa koşmak

Rüyada yokuşa koşmak hayata küsecek duruma geleceğine, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, işlerinin hemen hallolacağına, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına rivayet eder.

Rüyada yokuşa koşmak gördüyseniz:

  • Yenilikler maddi kazançlarınızın artmasını sağlayabilir.

Rüyada yokuş aşağıya koşmak hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada yokuş koşmak kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine işaret eder.

Rüyada yokuşa koşmak bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, sevgi ve barış ortamının kurulacağına rivayet eder.

Rüyada yokuş yukarı koşmak yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, işini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada yokuşta koşmak hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yokuştan aşağı koşmak yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada yokuş çıkmak ve inmek bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına rivayet eder.

Rüyada çamurlu yokuş çıkmak geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine delalet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.