Rüyada yeşillikler içinde göl görmek

Rüyada yeşillikler içinde göl görmek hiç beklenmedik şeyler yapacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, ortalığın karışacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine tabir olunur.

Rüyada yeşillikler içinde göl gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışabilir veya önemli ilişkilerinizi besleyebilirsiniz.

Rüyada yeşillik içinde göl görmek ağız tadının yerinde kalacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına işaret eder.

Rüyada yeşillikler içinde göl görmek aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin içinde göl görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına delalet eder.

Rüyada göl içinde olmak rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına işaret etmektedir.

Rüyada gölün içinde ev görmek dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada gölün içinde yüzmek isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine yorulur.

Rüyada göl içinde ev görmek rüyayı gören kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, emrinde insan çalıştıracağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine tabir olunur.

Rüyada göl içinde yılan görmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments