Rüyada yeşillik içinde göl görmek

Rüyada yeşillik içinde göl görmek ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, güven kaybına uğrayacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşillik içinde göl gördüyseniz:

  • Hiçbirşey yapamıyorsanız, evdeki mobilyalarınızın rengini veya yerini değiştirebilirsiniz.

Rüyada yeşillikler içinde göl görmek maddi varlığının çoğalacağına, bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşillik içinde göl görmek evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına delalet eder.

Rüyada gölün içinde ev görmek rahat rahat yaşayacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine alamet eder.

Rüyada göl içinde ev görmek birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine alamet eder.

Rüyada gölün içinde olmak başarının ve mutluluğun geleceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada göl içinde balık görmek tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göl içinde ağaç görmek endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine yorulur.

Rüyada gölün içinde olduğunu görmek komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, mal mülk edineceğine delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments