Rüyada yeşil zeytin çizmek

Rüyada yeşil zeytin çizmek ona şifa olmayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine delalettir.

Rüyada yeşil zeytin çizmek gördüyseniz:

  • Bazı konulara direkt müdahale etmek isteyebilirsiniz.

Rüyada yeşil zeytin çizmek çok büyük mutluluklar tadacağına, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil zeytin almak üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, şansın yaver gideceğine rivayet eder.

Rüyada toplanmış yeşil zeytin görmek yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil zeytin yemek görmek başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, zenginlik elde edeceğine ve çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına delalettir.

Rüyada siyah ve yeşil zeytin görmek rüya sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil zeytin ayıklamak ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine işarettir.

Rüyada ham yeşil zeytin görmek rızkının genişleyeceğine, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine işaret eder.

Rüyada iri yeşil zeytin görmek uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments