Rüyada yavru köpeği kurtarmak

Rüyada yavru köpeği kurtarmak azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına, saygınlık kazanacağına işaret eder.

Rüyada yavru köpeği kurtarmak gördüyseniz:

 • Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor.

Rüyada köpek yavrusu kurtarmak hayırla yad etmeye, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine işarettir.

Rüyada yavru köpeği kurtarmak yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpek yavrusunu kurtarmak sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu kurtarmak sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına, hayırlı haberlere işaret eder.

Rüyada yavru kediyi kurtarmak sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yavru kedi kurtarmak olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kedi yavrusunu kurtarmak hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına işarettir.

Rüyada köpeği kurtarmak sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

4 yorum “Rüyada yavru köpeği kurtarmak

 1. slm rüyamda ölmüş bir köpek yavrusu gördüm ama başka köpek yavrusu yani kardeşi onu yemeye çalışırken ben onu kurtardım baktım yavru köpek ölmemiş yasıyor diger yavru köpek agzından onu aldım aynı satte ikinci rüyayı gördüm rüyada tanıdık bir kızı başı gövdesinden ayrılmış görüyorum annesi ona mama yidiriyor kaşıkla ama başıkesik ondan sonra kızla konuştuk onun igne uclarını düzgün at masanın üzerine yoksa bozulur dedi bende üüstlerinde koruma var dedim birsey olnmaz dedim tamam dedi sonra rüyaya devam ettim ölş köpek canlanmış hopluyor zıplıyor yanımda

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya paraya, kazanca ve arkadaşa işarettir. Rüya alimlerine göre mesleğinde çok yol kat edeceğine, bol para kazanacağına; kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına vesile olacağına; arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına delalet eder.

 2. Rüyamda ev fırınını çalışır halde görüyorum sonradan bir dikkat ediyorum çalışan sıcak fırının içinde bir hayvan var hemen fırını kapağını açıyorum içerideki hayvan yavru bir köpek ama birşey olmamış kurtarıyorum kucağıma alıyorum. Burada uyanıyorum

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya kararlara, hamlelere ve rahatlığa tabir olunur. Rüya alimlerine göre verdiği isabetli kararların çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına; büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine; kısa bir süre sonra rahat yüzü göreceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.