Rüyada vakit namazı kaçırmak

Rüyada vakit namazı kaçırmak kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, rüyayı gören kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada vakit namazı kaçırmak gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşmanın sonuçlandırılması gerekiyor.

Rüyada vakit namazı kaçırmak çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, istediği herşeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine delalet eder.

Rüyada vakit namazı kılmak güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, güzel ve doğru işler yapacağına, başarılarını ispat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada beş vakit namaz kılmak kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vakitsiz ezan sesi duymak moral bulacağına, kendini çok iyi hissedeceğine, sorunların günden güne daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle vakit geçirmek dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, hayal kırıklığına düşeceğine delalet eder.

Rüyada vakitsiz oruç bozmak uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada vakitsiz kar görmek yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle vakit geçirmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments