Rüyada uzun zamandır görmediğim arkadaşımı görmek

Rüyada uzun zamandır görmediğim arkadaşımı görmek insanların afiyet bulacağına, kariyerinin yükseleceğine ve kişinin emrinde pek çok kişinin olacağına, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, borçların kapanacağına, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, keyfinin yerine geleceğine, geçiminin kolaylaşacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğim arkadaşımı gördüyseniz:

  • Tatsız da olsa olayların üzerine gitmekte fayda var.

Rüyada uzun zamandır görmediğiniz arkadaşınızı görmek tabiatı kötü olan kişiye, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına delalet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediği arkadaşını görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşı görmek yüzünün güleceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşına sarılmak daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine inanılır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşlarını görmek endişelerin sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaş görmek neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine yorulur.

Rüyada uzun zamandan beri görmediğin arkadaşını görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğim arkadaşımı görmek maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine yorulur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.