Rüyada uzun zamandan beri görmediğin arkadaşını görmek

Rüyada uzun zamandan beri görmediğin arkadaşını görmek zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına inanılır.

Rüyada uzun zamandan beri görmediğin arkadaşını gördüyseniz:

  • Siz ya da karşınızdaki kişi dürüst bir karar alabilmek için tüm gerçekleri paylaşmadıysanız, duygusal bir durum söz konusu olabilir.İlerlemek için gerekli değişiklikleri yapmaya hazır olmalısınız.

Rüyada uzun zamandan beri görmediğin arkadaşını görmek borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine tabir olunur.

Rüyada uzun zamandan beri görmediğin birini görmek patron koltuğuna yükseleceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına delalettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğiniz arkadaşınızı görmek borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, daima secde ve şükür edeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğim arkadaşımı görmek yaşanan yokluğun biteceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine yorulur.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaş görmek işlerin sürekli artacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediği arkadaşını görmek her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine rivayet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin bir arkadaşını görmek çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine işaret eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşına sarılmak her gün daha fazla dolacağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına delalet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.