Rüyada uçan kaplan görmek

Rüyada uçan kaplan görmek gelirinin garanti olacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, yanlış işlere girileceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, sorunların günden güne artacağına, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine tabir olunur.

Rüyada uçan kaplan gördüyseniz:

  • Ev, aile veya sağlık başlıklı konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Rüyada uçan kaplan görmek rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına inanılır.

Rüyada kaplan tarafından kovalandığını görmek eş ve evlat sahibi olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada uyuyan kaplan görmek insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada kaplanla dövüşmek iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına tabir olunur.

Rüyada kaplan ve yavrularını görmek yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada konuşan kaplan görmek kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaplan yavrusu beslemek yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına delalet eder.

Rüyada sibirya kaplanı görmek kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments