Rüyada toprakta uzanmak

Rüyada toprakta uzanmak evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, aile içindeki huzurun kaçacağına, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, üstünlük elde edeceğine, yaralayacağına ve küstüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada toprakta uzanmak gördüyseniz:

  • Sizi üzen hataları telafi için çalışabilirsiniz.

Rüyada toprakta uzanmak hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada toprağa uzanmak kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada toprak üzerine uzanmak böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada toprağın üstüne uzanmak hayatının kötüye doğru gideceğine, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine rivayet eder.

Rüyada yolda uzanmak şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarlıkta uzanmak sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına tabir olunur.

Rüyada erkekle uzanmak bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına delalet eder.

Rüyada çimenlikte uzanmak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, her zaman örnek bir müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.