Rüyada toprağa uzanmak

Rüyada toprağa uzanmak sorunlu bütün olayların düzeleceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, yaşamına heyecan ve renk geleceğine delalet eder.

Rüyada toprağa uzanmak gördüyseniz:

  • Bazı ilişkileriniz zorlamalarınız karşısında direnç kaybına uğrayabilir.

Rüyada toprağın üstüne uzanmak işlerin düzgün gideceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine alamet eder.

Rüyada toprak üzerine uzanmak kurtuluşa ereceğine, özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine inanılır.

Rüyada toprakta uzanmak dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada toprağa uzanmak yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada dizine uzanmak evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine delalet eder.

Rüyada kanepeye uzanmak rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kar üstüne uzanmak endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada deniz kenarında uzanmak devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, hevesinin kursağında kalacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, bu nedenle umutlarını kaybedeceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.