Rüyada temiz su içinde kurbağa görmek

Rüyada temiz su içinde kurbağa görmek sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, sözünde duracağına, hep dua edeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine delalet eder.

Rüyada temiz su içinde kurbağa gördüyseniz:

  • İnişli çıkışlı tavırlardan sakınmalı, aceleci olmamalısınız.

Rüyada temiz su içinde kurbağa görmek kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada su içinde kurbağa görmek sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine işaret eder.

Rüyada suyun içinde kurbağa görmek uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına inanılır.

Rüyada temiz su içinde yürümek yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kovanın içinde temiz su görmek kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına yorulur.

Rüyada temiz su içinde yüzmek deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına inanılır.

Rüyada temiz su içinde balık görmek ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına, hayallerinin söneceğine inanılır.

Rüyada evin içinde temiz su görmek kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments