Rüyada taş duvara tırmanmak

Rüyada taş duvara tırmanmak bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, varolan borçların ödeneceğine, kazançların artacağına, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, yollarını ayıracağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taş duvara tırmanmak gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki kişiler sizi zorlayabilirler.

Rüyada taş duvara tırmanmak yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, yeni kararlar alınacağına alamet eder.

Rüyada duvardan tırmanmak zorlukların yakın zamanda biteceğine, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada yüksek duvara tırmanmak iyileşeceğine, ferahlayacağına, istediği makama geleceğine işarettir.

Rüyada düz duvara tırmandığını görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa yorulmaktadır.

Rüyada duvar tırmanmak her yönden mutlu ve başarılı olmaya, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada toprak duvara tırmanmak işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, işlerinin daha da iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada dik duvara tırmanmak hayırlı günlerin geleceğine ve rüya sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına işarettir.

Rüyada cami duvarına tırmanmak huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, ekmeksiz ve parasız kalacağına tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments