Rüyada şort giymiş birini görmek

Rüyada şort giymiş birini görmek maddi ve manevi olarak sevineceğine, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, geçim derdinin son bulacağına, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, sahip olduklarının eksileceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada şort giymiş birini gördüyseniz:

  • Maceraya atılmak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada birinin şort giydiğini görmek kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada şort aldığını görmek ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına rivayet eder.

Rüyada kısa şort giymek inancından sapacağına, hayattan yana umudunun kırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada şort görmek şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada yeşil şort görmek tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada siyah şort görmek hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına tabir olunur.

Rüyada erkek şortu görmek rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kot şort giymek ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hayati Kubal

Rüyamda Gelinimi Çok kısa bir şort giymiş olarak gördüm.