Rüyada sırtından silahla vurulmak

Rüyada sırtından silahla vurulmak onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, kişinin hayatının değişeceğine alamet eder.

Rüyada sırtından silahla vurulmak gördüyseniz:

  • Davet edildiğiniz bir yerde bir tatsızlık yaşamanız olasıdır.

Rüyada sırtından silahla vurulmak yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına işaret eder.

Rüyada silahla sırtından vurulmak maddi gücünün her geçen gün artacağına, tazeleneceğine delalettir.

Rüyada sırttan silahla vurulmak kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, iyi bir patron olacağına alamet eder.

Rüyada silahla sırtından vurulduğunu görmek kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, sevindirici haberler alınacağına yorulur.

Rüyada sırtından silahla vurulduğunu görmek kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, zaman bulmakta zorlanacağına işaret eder.

Rüyada sırtından kurşunla vurulmak kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tabancayla sırtından vurulmak çok büyük zenginliğe sahip olacağına, varlıklı kimse olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sırtından iğne vurulmak bir fitne çıkarmaya, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

One thought on “Rüyada sırtından silahla vurulmak

  1. rüyadamda silahla vuruluyorum hemde ölüyorum ama rüyanın anlamını bualamadım srtımdan silahla vuruluyorum

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.