Rüyada şeyh olmak

Rüyada şeyh olmak yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ters giden olayların düzeleceğine, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeyh olmak gördüyseniz:

  • Bazı planların değiştirilmesi mümkün olmasa da, diğerlerinin birbirinden çok farklı ya da imkansız gibi görünen istek veya ihtiyaçlarını yerine getirmek size düşüyor olabilir.

Rüyada şeyh elini öpmek kusursuz bir yaşama kavuşacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada şeyhin ayağını öpmek uzun soluklu bir işe girileceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına inanılır.

Rüyada şeyh eli öpmek borçların biteceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına işarettir.

Rüyada şeyhin elini tutmak sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada şeyhine sarılmak geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, eline geçen kazancı boşa harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arap şeyh görmek yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, daha bir sevileceğine rivayet eder.

Rüyada kadiri şeyhi görmek uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına tabir olunur.

Rüyada şeyhine hizmet etmek ondan şifa göreceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına ve böylece çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine işaret eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.