Rüyada sevdiğin kişiyle yan yana oturmak

Rüyada sevdiğin kişiyle yan yana oturmak çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle yan yana oturmak gördüyseniz:

 • Her şeyi siz yapmak zorunda değilsiniz.

Rüyada sevdiğin kişiyle yan yana oturmak kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğinle yan yana oturmak hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, temize çıkacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği kişiyle yan yana yatmak zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle yan yana oturmak kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, satışların düşeceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliyle yan yana oturmak kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına inanılır.

Rüyada bir kızla yan yana oturmak çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına, yeni bir hayat kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada biriyle yan yana oturmak sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkek yan yana oturmak çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

7 yorum “Rüyada sevdiğin kişiyle yan yana oturmak

 1. Rüyamda sevdigim erkegi eşiyle yanyana oturmuş birbirlerinin ellerini tutmuş vaziyete görüyorum ve sinirleniyorum üzülüyorum sonra eşi yere yatıyor başını agrıdıgı için tülbentle sarmış olarak görüyorum bende sevdiğim erkeğin yanına oturuyorum ben elini tutuyorum yorumu nedir teşekkürler

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya sabretmeye, haneye ve güce alamettir. Rüya tabirine göre sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına; kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına; kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine yorulmalıdır.

 2. Gerçek hayatta hoşlandığım ve onunda bunu bildiği birini ruyamada gelip yanım oturduğunu gördüm bunun anlamı nedir

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya çözümlere, dürüstlüğe ve murada tabir olunur. Rüya yorumuna göre mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına; dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına; muradına ermesine mani olan sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına işarettir.

 3. Ruyamda gercek hayatta sevdigim ama onun beni sevip sevmedigigini bilmedigim bir erkek
  Bana sarılıyordu ve bana asik oldugunu söylüyordu.( bu erkek gercek hayatta okulda
  yani surekli bana bakiyordu.) Ve yan yana oturuyorduk. Yanimizdada bir grup ortak arkadaslarimiz vardı. Bu rüyanın anlamı nedir acaba?

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya atılan adıma, olaylara ve inanca alamet eder. Rüya yorumuna göre haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına; yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına; kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.