Rüyada sevdiğin kişiyle yan yana oturmak

Rüyada sevdiğin kişiyle yan yana oturmak çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle yan yana oturmak gördüyseniz:

  • Her şeyi siz yapmak zorunda değilsiniz.

Rüyada sevdiğin kişiyle yan yana oturmak kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğinle yan yana oturmak hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, temize çıkacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği kişiyle yan yana yatmak zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle yan yana oturmak kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, satışların düşeceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliyle yan yana oturmak kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına inanılır.

Rüyada bir kızla yan yana oturmak çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına, yeni bir hayat kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada biriyle yan yana oturmak sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkek yan yana oturmak çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ceyda

Harika anladım rüyanın ne anlama geldiği teşekürler

Kurabiye

Rüyamda sevdigim erkegi eşiyle yanyana oturmuş birbirlerinin ellerini tutmuş vaziyete görüyorum ve sinirleniyorum üzülüyorum sonra eşi yere yatıyor başını agrıdıgı için tülbentle sarmış olarak görüyorum bende sevdiğim erkeğin yanına oturuyorum ben elini tutuyorum yorumu nedir teşekkürler

Zelal

Gerçek hayatta hoşlandığım ve onunda bunu bildiği birini ruyamada gelip yanım oturduğunu gördüm bunun anlamı nedir

Makarna

Ruyamda gercek hayatta sevdigim ama onun beni sevip sevmedigigini bilmedigim bir erkek
Bana sarılıyordu ve bana asik oldugunu söylüyordu.( bu erkek gercek hayatta okulda
yani surekli bana bakiyordu.) Ve yan yana oturuyorduk. Yanimizdada bir grup ortak arkadaslarimiz vardı. Bu rüyanın anlamı nedir acaba?

Anonim

Rüyamda gerçek hayatta hoşlandığım kişiyle okulda yan yana oturuyorduk. Boş sıralar olmasına rağmen benim yanıma oturuyordu. (gerçek hayatta arada bir yakınlaşmalar oluyordu. Benim sevdiğimi bilmiyor. Onun sevip sevmediği de belli değil)

Akif

1 yıldır görmediğim ama hoslandigim kızı
Dershanede tesadüfen gördüm ve yanindaki arkadaşıyla şakalastik ve o cikti arkadasini kalkgi yere ben oturdum yan yanaydik ama konuşmadık onu izliyordum

Melike

Rüyamda sevdiğim kisiyi goruyordum gercek hayatta onu sevdigimi soyedigimde suan hayatina kimseyi istemdegini soylemisti bana ve iletisimimiz bitti. Benyuksek bi yerde oturuyorum oda ayagimin dibine gelip oturuyo ve kolunu dizlerime koyuyo cok guzel sohbet ediyoruz. Anlami nedir çok teşekkür ederim

Mehmet

Merhaba 16 yaşındayım şimdi bir kızı seviyorum ama olmuyoruz. Şimdi rüyaya geçelim ilk başta bu kız ile yürüyorduk sonra ben koluna girim mi dedim yok dedi bende tamam dedim az daha yürüdük bu kıza içimi döktüm o da şuan kemal var okulda vs bana yaklaşma dedi ama yinede beraber oturduk güldük nedir yorumu.

Nigar

Sevdigin kisiyle yan yana oturmak ve onun seni sevmesi

Kolalı jelibon

Rüyamda sevdiğim kişi ile yan yana oturuyorduk ellerimiz dizlerimizin üstünde bekliyorduk

Adem

Rüyamda sevdiğim kadınla yanyana oturuyorum bir bank üzerinde yapışık bir sekilde onun bankın kenarında olduğunu düşünüyorum yapışık bir sekilde oturunca ama eğilip bakıyorum ikimizde bankın ortasındayız ve benim bu çok hoşuma gidiyor ve onunda beni sevdiğini düşünüp elimi yandan beline atıyorum ve ona sımsıkı sarılıyorum