Rüyada sarı sepet görmek

Rüyada sarı sepet görmek itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, itibarını zedeleyeceğine, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarı sepet gördüyseniz:

  • Kendinizi belli bir pozisyona ya da yola sokmamanızda fayda var.

Rüyada sarı sepet görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına inanılır.

Rüyada sepet dolusu çilek görmek öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, allah’ın inayetini kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sepet dolusu gül görmek istediği evde oturacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine yorulur.

Rüyada sepet dolusu zeytin görmek maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine yorulur.

Rüyada mavi sepet görmek sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada sepette yumurta görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çamaşır sepeti görmek kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına delalettir.

Rüyada sepette elma görmek musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buse..

Rüyamda basıldım sabah saati dua açmaya çalışıyorum engel oluyorlar sonra bi kedim var beni ısırıyor onu odaya kapatıyorum bakıyorum ki evin kapısı açık dışarı bakıyorum sarı sepet var ama belli evei işaretlemişler daha sonra ışıklar kapalı açamıyorum kapı kilitlenmiyor ve daha sonra dua ederek ayılmıştım lütfen bu ne anlama geliyor