Rüyada renkli düğme görmek

Rüyada renkli düğme görmek hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, işlerin çok iyi bir hal alacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine, dine ve allah’a yakınlaşacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada renkli düğme gördüyseniz:

  • başlıklarında kendini gösterebilir.

Rüyada renkli düğme görmek büyük bir işin sahibi olacağına, sorunlarını bu sayede çözeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına yorulur.

Rüyada düğme iliği görmek kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, hayatının belli bir rutine oturacağına delalet eder.

Rüyada düğmeyi yanlış iliklemek maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine işarettir.

Rüyada gömlek düğmesi iliklemek adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına işarettir.

Rüyada cekete düğme dikmek sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, eşlerin boşanacağına inanılır.

Rüyada düğme kaybetmek yeni bir işte tartışma yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yeşil düğme almak zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine, işten yana şansının açık olacağına işaret eder.

Rüyada mor düğme görmek aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.