Rüyada platonik sevgiliye sarılmak

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada platonik sevgiliye sarılmak çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine, zorlukların geride kalacağına, stresli bir ortama gireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına yorulur.

Rüyada platonik sevgiliye sarılmak gördüyseniz:

  • Parasal konularda sizi yönlendiren, ya da yapacağınız bir yatırımda size yardımcı olan kişinin azizliğine uğrayıp, büyük bir zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada platonik sevgiliye sarılmak çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada platonik sevdiğine sarılmak eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada platonik aşkına sarılmak işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına yorulmaktadır.

Rüyada platonik aşkınla sevgili olduğunu görmek atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada platonik sevgili görmek huzurlu bir yaşama sahip olacağına, dertlerin dermanının bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada platonik sevgiliyi görmek mesleğinde uzmanlık yapacağına, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine tabir olunur.

Rüyada platonik sevdiğini görmek sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada platonik aşkını öpmek hayırlı işe, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.