Rüyada platonik aşkınla sevgili olduğunu görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada platonik aşkınla sevgili olduğunu görmek sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, yeni bir işe gireceğine, pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada platonik aşkınla sevgili olduğunu gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmaya çalışmakta fayda var.

Rüyada platonik aşkınla sevgili olduğunu görmek yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, varlık içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada platonik aşkına sarılmak maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada platonik aşkınla konuşmak uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada platonik aşkını öpmek hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına işaret eder.

Rüyada eski platonik aşkını görmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada platonik aşkını görmek bankadaki hesabının kabaracağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada platonik sevgiliye sarılmak böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına işaret eder.

Rüyada platonik sevgiliyi görmek maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.