Rüyada platonik aşkını görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada platonik aşkını görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına işarettir.

Rüyada platonik aşkını gördüyseniz:

  • Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir veya ani tepkiler verebilirsiniz.

Rüyada eski platonik aşkını görmek ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada platonik aşkını öpmek çok mutlu olunacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada platonik aşkını görmek zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına işarettir.

Rüyada platonik aşkına sarılmak çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine, sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına rivayet eder.

Rüyada platonik aşkınla sevgili olduğunu görmek çok büyük çalışmalara girileceğine, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada platonik aşkınla konuşmak bahtının açık olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada platonik sevdiğin kişiyi görmek iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, dünya işlerinden elini eteğini çekerek yaşamaya ve yaşamdan beklentilerin en aza indirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada platonik sevgiliye sarılmak beden sağlığının zarar göreceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

One thought on “Rüyada platonik aşkını görmek

  1. ruyamda yıllar önce yaşadığım plıtink bir asktı göze göze bakışıyorduk. sadce ama acılmadık konuşmadık sonrda evlendi zaten onu hep ruyamda göruyorum sende bir kez karşılaşıyoruz yine o bakışları devam etyriyor bunun sebebi nedeir çözemedim bu sorunun cevabnı bulmadım scbalar var kafamda hep tabi artık evli ben bakşılarımı çektim ondan bana yakışmazdı bir bayan olarak. sevmiyormuş gibi davranıyorum 16 sene sevdim kendi içimde yaşdım bunu herzaman ve bu ben ölene kadar böyle devam edcek sevdmi sevmedimi seviyormu mecul

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.