Rüyada pembe taşlı kolye görmek

Rüyada pembe taşlı kolye görmek kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, maddi gücünü yitireceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, sağlık sorunlarının geçici olacağına, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine delalettir.

Rüyada pembe taşlı kolye gördüyseniz:

  • Maddi konularda beklediğinizi bulamayabilirsiniz.

Rüyada pembe taşlı kolye görmek kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına alamet eder.

Rüyada pembe taşlı kolye takmak sorunlarının yakın bir zamanda allah’ın izni ile son bulacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada pembe kolye takmak rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, şansının ve bahtının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada pembe kolye görmek çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine delalet eder.

Rüyada taş kolye görmek haybeye para ve zaman harcayacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada kırmızı taşlı kolye görmek şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine, güç ve para kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada taş kolye takmak sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına rivayet eder.

Rüyada yeşil taş kolye görmek kararlar alacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments