Rüyada paraşütle denize atlamak

Rüyada paraşütle denize atlamak yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, üzüntülerin gideceğine, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada paraşütle denize atlamak gördüyseniz:

  • Kafanızda olan biteni gözden geçirip olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada paraşütle denize atlamak pek çok olumlu gelişmelere, yardıma ihtiyaç duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada paraşütle atlamak maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçaktan paraşütle atlamak anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına delalettir.

Rüyada yüksekten paraşütle atlamak isteklerini yerine geleceğine, çalıştığına değeceğine yorulmaktadır.

Rüyada paraşütle denizin üstünde uçtuğunu görmek karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine delalettir.

Rüyada uçan paraşüt görmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine alamet eder.

Rüyada beyaz paraşüt görmek sorunların tarihe karışacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada yamaç paraşütle uçmak çekilen yükün hafifleyeceğine, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments