Rüyada ölü eşini öpmek

Rüyada ölü eşini öpmek kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine, aile hayatında huzuru yakalayacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, planların sarkacağına, imkânlarının da genişleyeceğine, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına delalettir.

Rüyada ölü eşini öpmek gördüyseniz:

  • Resmi kuruluşlarla problemler söz konusu olabilir.

Rüyada ölü eşini öpmek kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına tabir olunur.

Rüyada eski eşini öpmek yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine işaret eder.

Rüyada eşine sarılmak öpmek verdiği vaatleri yerine getireceğine, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada ölen eşini öpmek sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına işarettir.

Rüyada ölmüş eşi öpmek bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada eski eşi öpmek kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına ve böylece daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşini yanağından öpmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, üzüntülü haberler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşini dudaktan öpmek eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.