Rüyada olta ipi görmek

Rüyada olta ipi görmek yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, ele geçen kazancın günden güne azalacağına, anlaşmazlıkların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada olta ipi gördüyseniz:

  • Aile bireyleriyle ortak bir toplantıya katılabilirsiniz.

Rüyada olta ipi görmek çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada oltayla büyük balık tutmak iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine inanılır.

Rüyada oltayla yılan yakalamak okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada olta balık tutmak adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, atılan adımların zorluk yaratacağına işarettir.

Rüyada balık oltası almak kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına işaret eder.

Rüyada balık oltasına takılmak istediği her şeyi elde edebileceğine, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına rivayet eder.

Rüyada oltayla köpek balığı tutmak sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına ve ailesinin de tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada oltayla kaplumbağa tutmak daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments