Rüyada ölmüş kayınbaba görmek

Rüyada ölmüş kayınbaba görmek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş kayınbaba gördüyseniz:

  • Sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınları yanlış anlayabilir ya da yanlış anlaşılabilirsiniz.

Rüyada kaynana ve kayınbabayı görmek kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına inanılır.

Rüyada kayınbabayı ölmüş görmek sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına delalettir.

Rüyada kaynanasını ve kayınbabasını görmek bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş olan kayınbabayı görmek rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada ölmüş kayınbabasını görmek ortak bir noktada bulaşamayacağına, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kayınbaba görmek gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada kayınbabadan para almak sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş kayınbaba görmek kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, bu iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada ölmüş kayınbaba görmek

  1. Selamun aleyküm, ben kayınbabamı 2 hafta önce yeni kaybettim. Ve hiç anlaşamazdık. O beni bende onu sevmezdim. Öldüğü günden beri 3 kez rüyama girdi. Yine bugün sabah rüyamda, ben mutfakta bişeler yapıyorum, kapı aralıktı ve kapıyı açtı bende dönüp baktım kim dye kapıyı açan oydu. İçimden dyorum benle konuşmuyo ki ne dyecek dedim. Sanki bana bir sey söyleyecekmiş gibi oldu, böyle nefes alıp ağzını biraz açtı konuşacak gibi oldu ama hiç bişey söylemedi. Böyle çok kısa bi şekilde gördüm bitti. Ama yüzü hafif hüzünlüydü. Cevabını, rüyamın anlamını meram ediyorum. Teşekkür ederim.

    • Selam ve Muhabbetle,
      Görülen rüya huzura, tasarrufa ve işe alamettir. Rüya tabirine göre dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına; ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına; hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.