Rüyada ölmüş birinin kefenini açmak

Rüyada ölmüş birinin kefenini açmak hem çok mutlu olacağına, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, işlerine dört elle sarılacağına, özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin kefenini açmak gördüyseniz:

 • Yeterince çalışkansınız, bunu farkettirin.

Rüyada ölmüş birinin kefenini açmak uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kefen açmak başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün kefenini açmak huzurlu ve mutlu olunacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kefeni açmak yaradanın bu şansı kendisine vereceğine ve kişinin aynı zamanda onun pek çok lütufları ile karşılaşacağına, şansın kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada kefen kesmek borçlarının azalacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına alamet eder.

Rüyada sevgiliyi kefenli görmek mutluluğunun büyüyeceğine, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini kefenle görmek yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüyü kefenle görmek çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

6 yorum “Rüyada ölmüş birinin kefenini açmak

 1. Rüyamda gasil hane gibi bir yerdeyiz içerde iki kişiyiz yanımdaki on kapı tarafında gelen tabutta ölüleri içeri çekiyo üzerlerindeki kefen bezinin yarışına kadar çekip acıyı ayak tarafınıza ben açıp bezi üzerinden alıyoruz yıkamak için o an da arkamdaki tabutta yatan kişi kolunu oynatıyor yanimdakine soruyorum bunun kolu oynuyor diye oda boşver o ölü değil gibi şeyler söylüyor tabi bu ölülerin yüzleri açık

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya telafiye, terfiye ve sevince yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine; gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına; zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına alamettir.

 2. Rüyamda ölmüş dedemi gördüm kefenini kesiyordum. Baş tarafından kestim ama açmadım bıraktım. Günler sonra bu rüyanın devamınj gördüm ben ve ailem dedemin mezarının başıneayız kefenle görüyoruz onu. Sonra bir anda dedem kalkıyor ve sen benim kefenimi açrın günaha girdin diyor. Bu ne anlama gelir ?

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya makama, kazanca ve hayata işaret eder. Rüya yorumuna göre namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine; deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına; ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıracağına yorulur.

 3. Rüyamda ölmü birini hem mezarini açtığımızı ve onu orada kefen içerisinde gördüm daha sonra mezari tekrar kapatıyorduk fakat bunu tek basıma yapmadığımı gördüm esin kayınvalidem eşimin abisi vardı yanımda ben sadece gördüm. Ne anlama gelir gördüğüm mezar kayınvalidemin annesine ait.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya olaylara, ağız tadına ve tasarrufa işaret eder. Rüya tabirine göre sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine; ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına; tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.