Rüyada ölmüş birinden zarf almak

Rüyada ölmüş birinden zarf almak yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, yenileceğine, şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birinden zarf almak gördüyseniz:

  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan veya kıskanç kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Rüyada turuncu zarf görmek hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada pullu zarf görmek yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna alamet etmektedir.

Rüyada beyaz mektup zarfı görmek zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada zarf içinde para görmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına alamet eder.

Rüyada zarf içinde para bulmak başarılarının hiçe sayılacağına, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada beyaz zarf içinde para almak bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine işaret eder.

Rüyada elinde beyaz zarf görmek kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına yorulur.

Rüyada beyaz zarf almak sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, ileriye gideceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Solmaz şahbaz

Ruyamda olmuş bir akrabamın bana zarf verdiğini gördüm içinden 5 lira para resim çıktı ama resimdeki kişilere bakıyorum birini tanıyacak gibiyim ama çıkaramadım diyorum 1 tane daha bisey vardı zarfta ama onu hatırlamıyorum zarfın renginide hatirlamiyorum

Colak dede

Ruyamda 3 hafta once vefat etti akrabam bu gun ruyamda toprak rengi buyuk zarf verdi bakislariyla senin dergibiydi aldim uyandim