Rüyada ölmüş balina görmek

Rüyada ölmüş balina görmek heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, kızgınlıkların geçeceğine, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına, halinin iyi olduğuna, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine işarettir.

Rüyada ölmüş balina gördüyseniz:

  • Oldukça hoş denilebilecek bir öneri, yorum, teklif ya da tavsiye söz konusu olabilir.

Rüyada balinanın karaya vurduğunu görmek işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, kendisini geliştireceğine delalettir.

Rüyada okyanusta balina görmek borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyük balina görmek kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine ve gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada karaya vurmuş balina görmek masabaşı bir işe girileceğine, evde tatlı bir telaş yaşanacağına yorulur.

Rüyada balina taşımak kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada büyük beyaz balina görmek dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine delalettir.

Rüyada balina öpmek kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, sürekli tartışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı balina görmek dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mithat

Gökten bir anda sular çekildi ve bir büyük siyah balina ve 3 yavrusu evimizin önüne düştü ve yaşıyorlardı