Rüyada ölmüş babasını tekrar öldüğünü görmek

Rüyada ölmüş babasını tekrar öldüğünü görmek çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, el attığı her işten zararla çıkacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sorunlarını teker teker aşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş babasını tekrar öldüğünü gördüyseniz:

 • Beklenmedik bir şekilde oluşan bir oluşum belli düzenlemelerinizi etkileyebilir.

Rüyada babanın öldüğünü ve tekrar dirildiğini görmek dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine tabir olunur.

Rüyada ölü babanın tekrar öldüğünü görmek maddi varlığının çoğalacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babamın tekrar öldüğünü görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve çok büyük maddi zararlar edeceğine, huzur içinde yatacağına işarettir.

Rüyada ölmüş babamı tekrar öldüğünü görmek kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada ölen babanın tekrar öldüğünü görmek iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babanın tekrar öldüğünü görmek cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş babasını tekrar öldüğünü görmek çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına rivayet eder.

Rüyada babasının öldüğünü ve tekrar dirildiğini görmek iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

4 thoughts on “Rüyada ölmüş babasını tekrar öldüğünü görmek

 1. Babam öleli 10 ay oldu bu arada , rüyamda babamla alakalı bu 3 gün üst üste gördüğüm rüya hepde ölümle alakalı ilk gün babam yine ölmüş mezardan çıkardık üzerinde kefen ama yüzü açık taktada omuzda 4 kişiyle gidiyor gömülmeye yani mezardan çıkarmışız tekrar gömmeye gidiliyor 2.gün arkadaşım ölüyor ben taziyeye gidiyom babamda orda oturuyor kapı önünde gördüm
  3.rüyam bugün babam ölmüş arkadaşlar taziyeye geliyor ama babam ölmemiş oturuyor kadınlar görüyor babamı seviniyorlar sarılıyorlar ölmemiş diye ama babam konuşmadı hiç
  Yorumunuzu bekliyorum inşallah

 2. Rüyada ölmüş olan babam geliyordu eve aynı zamanda köyün içinde askerler geziyordu babam direk evin önüne uzandı ellerini öptüm ölmüş annem ise bana babamın şehit olduğunu söyledi daha sonra kızım geldi babamın adını söyledi o esnada uyandım
  Yorumunuzu bekliyorum lütfen

 3. 15yil oldu babam olmuş bugün sabaha karşı babanın olduyunu tekrar gördüm onun yanına gittim sarıldım ayaklarının altından öptüm feryat figan ediyorum rüyamda 2defa aynı rüyayı gördüm annem ordaydi arkasına geçip kollarından tutup kaldırıyordu bir sedyeye bıraktılar dizlerini etlerini bıçakla kesiyodular paramparça ediyodular bense bağırıp çağırıyorum feryat ediyordum ben kendi bagirmamla uyandim tekrar yattım aynı rüyayı gördüm ne anlam geliyo yorumunuzu bekliyorum inşallah

 4. Babam 2seneoldu öleli tekrar ölmüş ve aglayarak uyandım neye delalettir yorumlarınızı bekliyorum ben. Hatice

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.