Rüyada ölmüş babaanne ve dedeyi görmek

Rüyada ölmüş babaanne ve dedeyi görmek küs olduğu kişilerle barışacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, yeni bir eve taşınacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş babaanne ve dedeyi gördüyseniz:

 • Parasal konulara yönelik daha farklı beklentiler içine girmeniz mümkün.

Rüyada ölmüş dedesini ve babaannesini görmek hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş dede babaanne görmek maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş dede ve babaanneyi görmek aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına rivayet eder.

Rüyada dede ve babaanne görmek kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada babaanne ve dede görmek işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş dede ve babaanne görmek işlerden hayır gelmeyeceğine, zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada babaanne dede görmek dertlerin biteceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada dede babaanne görmek kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

8 yorum “Rüyada ölmüş babaanne ve dedeyi görmek

 1. gerçek hayatta ölmüş olan babaannem ve dedemi rüyamda sağ olarak gördüm, dedemin elini öptüm, sohbet ettik,dedem ve babannem aynı anda biri sağ biri sol yanağımı öptü.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya çözümlere, isteklere ve hayata işarettir. Rüya alimlerine göre aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine; istediği zaman yeni işler kurabileceğine; hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına işaret eder.

 2. Rüyamda rahmetli baabannem ve dedem ve Ölen babannemin kız kardeşi rahmetli teyzemi gördüm.ÜÇÜ DE evime girdiler ve alışveriş yapmışlar elleri poşetlerle dolu hatta gerçek gibi sarıldık dedemle çok net bir şekilde ve sakalaştik.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya cesarete, huzura ve gelire delalet eder. Rüya yorumuna göre başarıyla tamamlanan bir işin diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine; işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına; ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine yorulmalıdır.

 3. İlk gün ölmüş olan babaannem ve dedemi rüyamda gördüm ikiside sağdı ama dedem rüyamda vefat etti, ertesi günse onların satmış olduğu evi gördüm yanımdakilere anılarımı anlatıp durdum. Ve aynı 2 gün samimi olmadığım hiçbir akraba bağımızın olmadığı eski bir arkadaşımda vardı rüyalarımda

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya işyerine, aileye ve kazanca delalet eder. Rüya alimlerine göre hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına; aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına; işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına rivayet eder.

 4. Ruyamda olmus dedemle babanemi saglikli gordum konusuyoruz sariliyorum ve ordada kizim i buyumus bana sarilirken gordum ve vabanem rahmetli saygi ve sevgiyi anlatiyo kizimin sevgisi ni anlatiyor bana olan

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya çözümlere, hayırlara ve güce alamettir. Rüya tabirine göre aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına; eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine; güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.