Rüyada ölmüş baba ve dedesini görmek

Rüyada ölmüş baba ve dedesini görmek hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, geniş rızık elde edeceğine, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş baba ve dedesini gördüyseniz:

 • Herşeye rağmen, siz hangi cinsiyetten olursanız olun kadınlarla iyi anlaşabilecek yapıdasınız.

Rüyada baba ve dede görmek çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş baba ve dedesini görmek isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine işarettir.

Rüyada dede ve baba görmek hayır getirecek işlere girileceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş dedesini diri görmek borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş dedesinin tekrar öldüğünü görmek mutlu olacağına ve güleceğine, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen dedemle konuşmak sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş dedemin canlandığını görmek yaşamdan elini eteğini çekeceğine, uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına yorulur.

Rüyada dedesinin hasta olduğunu görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

6 yorum “Rüyada ölmüş baba ve dedesini görmek

 1. rüyamda anneannemin evindeyiz toplu bir sekilde bi yemek masasına oturmuşuz vefat eden babam anneannem ve dedemde var sohbet muhabbet yemek yiyoruz sonra ben eşimle olan skintimi anlatiyorum sonra birden anneannemin ve dedemin babamin cenazesini hatirliyorum siz ölmuştunuz nasil olur diyorum yengem yemek yemek ler hazir diyo ben saate bakiyorum saat 7 iftar vakti eve nasil.doncem dönem nasil gidicem diye düşünürken uyandim

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız hayata, çabaya ve imkanlara alamet eder. Rüya alimlerine göre aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine; bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına; elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına delalet eder.

 2. Rüyamda köydeki evimize benzer bir yerdeyiz, yağmur çok yağmış böyle çamurlu yerler. Giderken sol tarafımda bir yer vardı manzaralı yer oraya tahtadan oturmaya yer yapmışlar. Onun üzerinde vefat eden babamı ve vefat eden dedemi gördüm. Önlerinde geçerken o tarafa baktım ama babam bana bakmadı. Devamında L şeklinde örülmüş, kuyu gibi bir taş yığını vardı. Suyun içinde çay da vardı. Bunu babam yapmış, öyle dediler. Sistemde bir kol var onu çevirdikçe su dönüyor. Sabırım bunun amacı hem suyu ısıtmak hem de çay yapmak için. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya ilişkiye, aileye ve iyiliğe yorulur. Rüya tabirine göre mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine; aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine; insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına delalettir.

 3. Rüyamda ölmüş dedemi ve ölmüş babamı dedemin evinde çok kalabalık bir grup içinde gördüm. Daha sonra babamla ( ölmüş) bizim evmiş ama başkasının evinde oturuyoruz. Birden çok şiddetli deprem başlıyor. Bayağı sallanıyoruz. Heryer sallanıyor binalar ağaçlar. Yanınızdaki bina bizim binaya doğru yıkılıyor fakat bize çok zarar vermiyor. Ne analar gelir acaba bu rüyam. Yorumlarsanız çok tşk ederim

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız yola, iyiliğe ve ferahlığa tabir olunur. Rüya yorumuna göre ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına; mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine; her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.