Rüyada oğlunu küçük görmek

Rüyada oğlunu küçük görmek evliliğinde mutlu olacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, yarınlarına inanacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, kafasının rahatlayacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada oğlunu küçük gördüyseniz:

  • Kendinizi akıntıya bırakırsanız her şeyi berbat edebilirsiniz.

Rüyada oğlunu küçük görmek moralinin, keyfinin yerine geleceğine, zahmete ve meşakkate düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük oğlunu görmek bereketin geleceğine, işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun küçüklüğünü görmek kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine delalettir.

Rüyada küçük oğlunu askere göndermek gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlunun uçak sürdüğünü görmek yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine inanılır.

Rüyada oğlunu evlenmiş görmek deyim yerindeyse elinin döneceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlunun uyuduğunu görmek hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine rivayet eder.

Rüyada okyanıs görmek kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder rüyada ev almak güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına, yapılmak istenen projeye hız verileceğine alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

3 yorum “Rüyada oğlunu küçük görmek

  1. Benim oğlum 2 senedir hapiste ona göre yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Oğlumun küçüklük halini gördüm dışarıdan geldi duvarda kocaman bir bulmaca vardı resimli o kadar hızlı ve akıllıca çözdü sonra yanımda yattı bende erken uyanıp dışarı çıkmasın diye pantolon un kemerini çıkardım .

  2. Ruyada oglumu çocukluk haliyle gordum yol kenarında bir ağaca cikmisti ben yoldan ona bakiyordum

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.