Rüyada mor tavşan görmek

Rüyada mor tavşan görmek onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına delalet eder.

Rüyada mor tavşan gördüyseniz:

  • Evinizle ilgili değişiklikler veya gelişen konular bir şekilde, daha fazla para kazanmanıza ya da tasarruf etmenize yardım edebilir.

Rüyada mor tavşan görmek kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine delalettir.

Rüyada tavşan taşımak iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, bir sebeple çok zarar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evinde tavşan görmek zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada tuvalette tavşan görmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına yorulur.

Rüyada tavşan beslemek sevdiklerini de koruyacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına yorulur.

Rüyada birinin tavşan verdiğini görmek değişik insanlarla karşılaşacağına, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına alamet eder.

Rüyada tavşanın derisini yüzmek sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyada tavşan ve balık görmek daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Irina

Rüyada önce mor renkli tavşanı sevdim sonra korkup taşın üstüne çıktım arkamdan gelip karın etimi sıkıca tutu canımı çok acıttı peki bu ne anlama geliyor

Halise

Ruyada kardeşimle telefonda mor tavşan resmine baktık bu ne anlama geliyor

Sengül

Rüyamda yavruları olan mor bir anne tavşan gördüm.Yavrularını korumak istiyor sonra benim zarar vermeyeceğini hissedince kendini bana sevdiriyor