Rüyada mezarlıktan altın toplamak

Rüyada mezarlıktan altın toplamak düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine işarettir.

Rüyada mezarlıktan altın toplamak gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşma, iş ya da yatırımı halletmesi için güvendiğiniz bir kişiyi görevlendirdiyseniz maddi sorunlar söz konusu olabilir.

Rüyada mezarlıktan altın toplamak sağlık ve hayır getireceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarlıktan taş toplamak zor bir durumdan kurtulduktan sonra allah’a şükredilmesi gerektiğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına işarettir.

Rüyada mezardan kemik toplamak rüya sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada mezarlıktan para toplamak dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta zeytin toplamak bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, işlerinin kötüleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mezardan çiçek toplamak allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına yorulur.

Rüyada mezarlıktan kemik toplamak onun zamanını çalacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada mezarlıktan çiçek toplamak eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments