Rüyada mezarın içinde namaz kılmak

Rüyada mezarın içinde namaz kılmak hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine yorulur.

Rüyada mezarın içinde namaz kılmak gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor.

Rüyada mezarın içinde namaz kılmak işinden ve parasından olacağına, allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezar içinde namaz kılmak huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarlıkta namaz kıldığını görmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlığın üzerinde namaz kılmak kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezar üzerinde namaz kılmak epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına delalettir.

Rüyada mezar başında namaz kılmak işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarın yanında namaz kılmak uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarın üstünde namaz kılmak kısmetlerin azalacağına, emeğinden hayır göreceğine delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments