Rüyada mezardan altın almak

Rüyada mezardan altın almak kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, bunu şeref sayacağına, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına tabir olunur.

Rüyada mezardan altın almak gördüyseniz:

  • Kendinize güvenin, yakında gayretlerinizin boşa gitmediğini görebilirsiniz.

Rüyada mezardan altın almak kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine işarettir.

Rüyada mezardan altın bulmak hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada evin altında mezar görmek bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine delalettir.

Rüyada mezardan altın çıkarmak üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, aksiliklerin bu sayede aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarda altın bulmak mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada mezar kazmak altın bulmak işlerinde atılıma geçeceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezara altın gömmek aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada mezar içinde altın görmek para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments